دکتر معصومه امامی سیگارودی

پوست ، مو و زیبایی


لیفت صورت با نخ

کلینیک زیبایی آمتیس

کاشت تخصصی مژه تحت نظر پزشک

كاشت و اكستنشن مژه

زیبایی نتیجه هارمونی و تعادل بین اجزای صورت می باشد. بدون ترديد داشتن مژه های پُر پشت در زيبايی چهره انسان اهميت فوق العاده ای دارد. مژه های پُر پشت بر زيبايی چشم ها افزوده و در كنار ساير عناصر صورت مانند ابروها، خط موی پيشانی، گونه، بينی، لبها و چانه، تصوير منحصر به فردی به چهره انسان میبخشند. از طرفی فقدان مژه در ظاهر شخص تاثير منفی میگذارد. شايان ذكر است كه از نظر آناتومی نقش مژه ها در انسان و حيوانات حفاظت از چشمها در برابر گرد و خاك است.

مژه، به بخشی از مد تبدیل شده است. امروزه میتوانید سرم های بلند کننده، مژه های مصنوعی چندبار مصرف، اکستنشن های مژه و محصولات متعدد دیگری را برای آراستن مژه هایتان بیابید. اما نکته اش این است که تمام این محصولات، راه حلی موقتی دارند.

بيشتر مراجعه كنندگان جهت كاشت مژه خانم هايي هستند كه مژه هايي سالم و طبيعي دارند و صرفاً براي افزايش اندازه و رنگ مژه ها و پر پشتي آنها اقدام به چنين كاري ميكنند. استفاده از مژه مصنوعی راحتترین و بی ضررترین راه پرپشت کردن مژه است که در دسترس همه افراد قرار دارد.كاشت مژه در واقع چسباندن مژه مصنوعی به وسيله چسب های مخصوص بسيار قوی است كه به راحتی قابل كندن نباشد. مژه ها به صورتی کاملاً طبیعی زیبا، بلند و پرپشت میشود در عین حال به چشم حالت جذابی داده میشود.

مژه های پلک فوقانی ساختمان های پر اهمیتی چه به لحاظ زیبایی و چه به لحاظ عملکردی هستند در پلک فوقانی حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ مژه وجود دارد که در ۲ تا ۳ ردیف نامنظم روی لبه پلک قرار گرفته اند.

پس از کاشت مژه باید هر 20 روز یک بار (سه هفته) برای ترمیم مراجعه کنید.

چیزی که این روزها خانم های بیشتر و بیشتری به سمتش میروندکاشت مژه به روش تار به تار است.کاشت مژه، تکنیک جدیدی است که به شما کمک می کند تا مژه هایتان را توسعه دهید تا زنانه و با شکوه بنظر برسید. اما قبل از اینکه بسمت استفاده از این تکنیک بروید، چیزهایی هستند که باید بدانید.

اكستنشن مژه:

اکستنشن مژگان باعث خارق العاده شدن شما میشود . اکستنشن را با تارهایی از ترکیبات مصنوعی از جنس مو میسازند و تک تک به مژه های طبیعی شما می چسبانند تا ضخامت، طول و رنگ مژه هایتان را بهبود بخشد.

مژه و مو یکی از بارزترین اجزا در تشکیل یک صورت زیباست.امروزه در بسیاری از افراد در اثر عوامل محیطی, درونی و مشکلات عصبی ریزش مو و ریزش مژه جزء یکی از معضلات شده که باعث ضایع شدن اعتماد به نفس می شود. مژه در زیبایی چشم ها نقش بسزایی دارد .اکستنشن مژه به چشم های شما زیبایی دو چندان می بخشد.شما می توانید چشمان خود را با کاشت و اکستنشن مژه ،به فرم دلخواه خود در آورید.ضمن اینکه اکستنشن به دلیل استفاده از مواد طبیعی و چسب کراتین و ید مخصوص هیچ آسیبی به مژه های شما نمی زند بلکه باعث رشد مژه های جوان شما نیز می شود با کاشت مژه میتوانید بلندی مژه خود را به میزان دلخواه تبدیل کنید.

برای بعضی از اشخاص این سوال پیش می آید که آیا اکستنشن مژه سبب ریزش مژه می شود؟ در جواب باید گفت اگر اکستنشن مژه به روش صحیح یعنی کاشت تار به تار مژه صورت گیرد و در حین کاشت مژه به هم نچسبد اکستنشن هرگز باعث ریزش مژه نمیشود. زیرا از چسب مخصوص مژه استفاده میشود که خود ویتامینه ، کراتینه و سبک است و از نظر دید عموم بسیار طبیعی و غیر قابل تشخیص می باشد

تقریبا تمام خانمها دوست دارند مژههایی بلند و ضخیم داشته باشند، و برای اینکه به این آرزوشان برسند، راههای مختلفی را امتحان میکنند. چرا که یک چهرهی زیبا بدون مژههایی بلند و ضخیم ناقص است.

آیاکاشت یا اکستنشن مژهبی خطر است؟
کاشت یا اکستنشن مژهباعث نخواهد شد که مژه های طبیعیتان را از دست بدهید. این مژه ها عوارض جانبی هم ندارند. اما باید خیلی مراقب مژه هایتان باشید. بعد از اینکه کاشت یا اکستنشن مژهانجام دادید، نباید تا ۲۴ ساعت با آب در تماس باشید تا مژه ها بخوبی سر جایشان قرار بگیرند.

آیا چسب مورد استفاده مضر نیست؟
ممکن است این سوال برایتان بوجود آمده باشد که اگر در حین کاشت مژهقطرهایچسب درون چشمتان بریزد چه خواهد شد. از آنجایی که در کل مدت کاشت، چشمان شما بسته است، بنابراین چسب در چشمان شما نمیریزد. اما بهرحال قبل از انجاماکستنشن مژه، باید اطمینان حاصل کنید که چسب استفاده شده برای چشمان شما مضر نباشد. مطمئن شوید که چسب، عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضر برای چشم باشد، موادی همچون فرمالدئید.
همچنین ممکن است به چسب آلرژی داشته باشید، اما این باعث عفونت نخواهد شد. یک کارشناس دوره دیده و با تجربه یاکستنشن مژههیچگاه اجازه نخواهد داد که عفونتی بوجود بیاید. در این اکستنشن از چسبهای متنوعی استفاده میشود که بسته به حساسیت شخص مورد نظر انتخاب میشوند.

آیا پس ازاکستنشن مژهبه آرایش نیاز است؟
پس ازکاشت مژه ، باید از مصرف ریمل جلوگیری کنید. در حقیقت پس ازکاشت مژهاحتیاجی هم به ریمل نخواهید داشت. اگر نتوانستید خودتان را نگه دارید، حداقل از انواع روغنی اش پرهیز کنید چرا که بر روی ماده ای که جهت چسباندن اکستنشن به مژه ی طبیعی شما استفاده شده است، تاثیر خواهد گذاشت و با متخصص مژه خود نیز مشورت داشته باشید.
از فرمژه هم بر روی اکستنشن ها استفاده نکنید. اگر میخواهید مژه های مصنوعیتان فر باشند، با متخصص اکستنشنتان صحبت کنید. و اگر خواستید مژه های مصنوعیتان را بکنید، خودتان این کار را نکنید، بلکه به سراخ متخصصی بروید که آنها را برایتان چسبانده است.

مراقبت های بعد از کاشت یا اکستنشن مژه:

۱.تا ۲۴ ساعت بعد از اکستنشن مژه هایتان حمام نروید.

۲.از ریمل ضد آب استفاده نکنید.

۳.برای پاک کردن آرایش تان، از پدهای مخصوص آرایشی که از جنس کتان هستنند و یا دستمال مرطوب استفاده کنید.

۴.از کرم های مرطوب کننده و چرب در اطراف چشمتان استفاده نکنید باعث از بین بردن و ریزش مژه هایتان میشود.

۵.چشمهایتان را نخارانید.

۶.از فر مژه استفاده نکنید.

۷.برای ترمیم اکستنشن مژه هایتان به موقع اقدام کنید.

لازم به ذکر است کهکلینیک زیبایی آمیتیساولین و بهترین مرکز تخصصی ارائه خدمات کاشت و اکستنشن مژه تحت نظر پزشک در استان گیلان می باشد.

جهت تعیین وقت قبلی با شماره 013-33111257 تماس بگیرید.

حضور از شما بهترین از ما

لطفاً برای توضیحات بیشتر، اطلاع از قیمت ها و دیدن نمونه کارها به گالری تصاویر ویا پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام: lashes_micropigmentation


نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیلیفت صورت با نخمیکرونیدلینگپوست شما از چه نوعی است؟سلولیت چیست ؟مقالات مفیدتزریق ژلتزریق چربیتزریق بوتاکسلیزر هالیفت با نخجراحی پلککاشت و اکستنشن تخصصی مژهمقالات پوستء مو زیباییگالری عکستماس با ماتناسب اندامسوالات پزشکیپیام های کاربراندانلود فایلسایت های دیگر