دکتر معصومه امامی سیگارودی

پوست ، مو و زیبایی


لیفت صورت با نخ

کلینیک زیبایی آمتیس

عمل تزریق چربی به چه روشی انجام می شود؟

آنچه که باید درباره تزریق چربی بدانیم ؟
تزریق چربی علاوه بر برطرف کردن خطوط ناشی از پیری، خطوط اطراف چشمها را نیز برطرف می کند و صورتی پرتر و جوان تر برای شما ایجاد می کند. تزریق چربی به لایه های عمقی بافت صورت، ظاهر لاغر و استخوانی که اغلب در اثر افزایش سن ایجاد می شود را از بین می برد.
در این روش بافت چربی از قسمتی از بدن بیمار برداشته شده و به قسمت دیگری از بدن پیوند زده میشود. چربی نوعی فیلر یا حجم دهنده طبیعی است که در زمینه های پزشکی و زیبایی کاربرد فراوانی دارد.

عمل تزریق چربی به چه روشی انجام می شود ؟
در این روش چربی پوست از بخش های مورد نظر بدن بیمار برداشته و شست وشو و تصفیه می شود.
این چربی بعد از شست و شو و تصفیه، به وسیله سوزن های مخصوص در نواحی از بدن که نیاز به ترمیم چربی دارند تزریق می شود.
تزریق چربی در چه مواردی کاربرد دارد؟ برطرف کردن چین وچروک اطراف صورت و چشم. برطرف کردن خطوط خنده و اخم. برطرف کردن فرورفتگی در نواحی بدن. جوان و زیبا سازی پوست بدن. برجستگی سازی باسن. برجسته كردن گونه ها و چانه.
چه افرادی برای تزریق مناسب هستند؟ افرادی که از شرایط روحی و روانی مناسب برخوردار باشند. افرادی که دچار چین و چروک، افتادگی در ناحیه صورت هستند. افرادی که برجستگی های چهره و زیبایی و جوانی صورت خود را از دست داده اند. افرادی که از نظر جسمانی سالم باشند. افرادی که انتظار واقع بینانه از نتیجه عمل تزریق داشته باشند


نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیلیفت صورت با نخمیکرونیدلینگپوست شما از چه نوعی است؟سلولیت چیست ؟مقالات مفیدتزریق ژلتزریق چربیتزریق بوتاکسلیزر هالیفت با نخجراحی پلککاشت و اکستنشن تخصصی مژهمقالات پوستء مو زیباییگالری عکستماس با ماتناسب اندامسوالات پزشکیپیام های کاربراندانلود فایلسایت های دیگر