دکتر معصومه امامی سیگارودی

پوست ، مو و زیبایی


لیفت صورت با نخ

کلینیک زیبایی آمتیس

مزایا عوارض و خطرات تزریق چربی را بشناسیم

تزریق چربی چه مزایایی دارد ؟
یک عمل زیبایی بی خطر و کم هزینه و قابل تکرار است که چین و چروک های موجود در صورت را برطرف،موجب فرمدهي صورت شده ودرافراد مسن تر صورت را ليفت میکند. همچنین یک روش مناسب برای بیمارانی که به تزریق ژل آلرژی یا حساسیت دارند، است.
تزریق چربی نتیجه طبیعی و طولانی مدت خواهد داشت.
قبل از انجام عمل چربی، چه نکاتی باید توسط بیمار رعایت شود: بیمار باید پزشک خود را از آلرژی، حساسیت ها و بیماری های خود مطلع سازد. از مصرف سیگار و دخانیات به مدت سه هفته خوداری کنند. به مدت دو هفته قبل از عمل، بیمار باید از مصرف داروهای حاوی آسپیرین یا دارو های ضد التهاب خود داری کند. از مصرف دارو ها و گیاهان و غذا هایی که باعث رقیق شدن خون می شوند، خود داری کنند . بیمار باید پزشک خود را از داروهایی که مصرف می کند مطلع سازد .

پس از انجام عمل تزریق چربی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ به مدت یک هفته از فشار اوردن به ناحیه ای که تزریق چربی در آن انجام شده است، خودداری کنید، زیرا باعث جابه جایی چربی تزریق شده، خواهد شد. ، بیمار ميتواندپس از تزريق به فعاليتهاي روزمره بازگردد. تا سه روز پس از تزريق برای کاهش تورم، کمپرس سرد را روی ناحیه تزریق شده قرار دهید.تاسه هفته فعاليت ورزشي رامتوقف كنيد.

عوارض و خطرات تزریق چربی چیست ؟
تزریق چربی یکی از روش های زبیایی بی خطر است که عوارض چندانی ندارد و با رعایت توصیه های پزشک خود می توانید از بروز عوارض جدی جلوگیری کنید. برخی عوارض احتمالی به شرح زیر می باشد: ممکن است در نواحی که عمل تزریق چربی درآن انجام شده، احساس و درد وخارش داشته باشید که این یک امر طبیعی است. در روز های اول بعد از تزریق، ممکن است درناحیه ای که عمل تزریق درآن انجام شده است کبودی و تورم ایجاد شود اما پس از مدتی برطرف خواهد شد. در صورت ايجاد عدم تقارن باتزريق مجدد چربی حدودا دوماه بعد قابل اصلاح است


نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت صورت با نخمیکرونیدلینگپوست شما از چه نوعی است؟سلولیت چیست ؟صفحه اصلیمقالات مفیدتزریق ژلتزریق چربیتزریق بوتاکسلیزر هالیفت با نخجراحی پلککاشت و اکستنشن تخصصی مژهمقالات پوستء مو زیباییگالری عکستماس با ماتناسب اندامسوالات پزشکیپیام های کاربراندانلود فایلسایت های دیگر