دکتر معصومه امامی سیگارودی

پوست ، مو و زیبایی


لیفت صورت با نخ

کلینیک زیبایی آمتیس

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال

جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال
آر اف فرکشنال نوعی دستگاه کم تهاجمی زیبایی است که با فرستادن امواج رادیوفرکانسی توسط سوزن های سر هندپیس دستگاه به عمق پوست، موجب تحریک کلاژن و جوانسازی آن ناحیه از پوست میشود. مکانسیم عمکلرد آر اف فرکشنال اینگونه است که سوزنهای بسیار ظریف وارد پوست میشود که بین آنها امواج رادیویی مبادله میشود، این مساله باعث ایجاد گرما در بخش درم پوست میشود که این گرما باعث ایجاد کلاژن جدید میشود. دستگاه آر اف دارای سوزنهای بسیار ظریفی است. قطر سوزنهای این دستگاه 200 میکرون است و تا عمق 0.5 تا 3.5 میلی متری پوست نفوذ میکند. طول سوزن دارای عایق است و برای فرد هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکند.

کاربرد آر اف فرکشنال
این روش برای درمان شلی پوست، تیرگی پوست، اسکارهای پوتسی، رفع منافذ باز پوست؛ جوانسازی، رفع چین و چروک، درمان ترکهای پوستی و ... کاربرد دارد. آر اف فرکشنال علاوه بر درمان موارد فوق موجب شفافتر شدن و روشنتر شدن پوست نیز میشود.

محدودیتهای آر اف فرکشنال
افرادی که به بیماری التهابی شدید پوست مبتلا هستند، افراد که از باطری قلب استفاده میکنند، خانمهای باردار، مبتلایان به فشارخون، افراد دارای سابقه ابتلا به گوشت اضافی، بیماران دیابتیک، افراد حساس به فلز طلا و مبتلایان به اختلال انعقادی نباید تحت درمان با این روش قرار بگیرند.

مزایای آر اف فرکشنال
عدم ایجاد تغییرات رنگدانه پوستی، عدم ایجاد سوختگی در سطح پوست و دوره نقاهت بسیار کوتاه ۴۸-۲۴ ساعته از جمله مهمترین مزایای این روش کمتهاجمی است.

عوارض جانبی آر اف فرکشنال
پوستهپوسته شدن موقت پوست، آکنه و تبخال از عوارض جانبی این روش است که در برخی افراد ممکن است رخ دهد که تمام این عوارض قابل جبران و درمان است.

تعداد جلسات مورد نیاز
یک جلسه درمان آر اف در بیشتر بیماران ممکن است کافی باشد.


نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت صورت با نخمیکرونیدلینگپوست شما از چه نوعی است؟سلولیت چیست ؟صفحه اصلیمقالات مفیدتزریق ژلتزریق چربیتزریق بوتاکسلیزر هالیفت با نخجراحی پلککاشت و اکستنشن تخصصی مژهمقالات پوستء مو زیباییگالری عکستماس با ماتناسب اندامسوالات پزشکیپیام های کاربراندانلود فایلسایت های دیگر